PSP Zębowice

22 kwietnia bieżącego roku 45 - uczniów z klas II a i II b, III a i III b, IV, VI i VII naszej szkoły wzięło  udział w XXX Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Konkurs odbył się w formie zdalnej. Każdy uczestnik otrzymał  łamigłówkę.

Najlepsze wyniki w naszej szkole w swoich kategoriach wiekowych uzyskały(li):

Klasy drugie – „ŻACZEK”:

                 Liwia Jurecko          105 pkt

                Brayan Rybol           98,75 pkt

                Marcelina Kowolik 91,25 pkt

                Kalina Kowolik        91,25 pkt

                

Klasa trzecie  i czwarta – „MALUCH”

                                              Zuzia Możdżeń      106,25 pkt

                                              Martyna Czaja          95,75 pkt                                                                                                                                                                                                               

                                               Leoni Wiatr              93,50 pkt                                                                                                                                                                      

                                              Dawid Zacha             91,25 pkt

     Klasa szósta „ BENIAMIN”  

                                               Julia Dylka    105 pkt

Wyróżnieni uczniowie otrzymają na koniec roku szkolnego,  ze strony organizatorów,  nagrody rzeczowe w formie książki lub bonu do Empiku. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów,

a nauczycielom zaangażowanym w przebieg konkursu serdecznie dziękujemy.  😊

mgr Grażyna Kostorz – prawa ręka szkolnego  koordynatora i autorka tekstu oraz

                                                                               mgr Katarzyna Przybyszewska szkolny koordynator konkursu

 

 

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2021 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.