PSP Zębowice

Dnia 05.11.2021 uczniowie klas 4a, 4b i 5 wraz z wychowawcami wzięli udział w warsztatach przyrodniczych zorganizowanych w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Bioróżnorodność Opolszczyzny w ujęciu wodnym. H2O dla BIO”, w którym nasza szkoła aktywnie uczestniczy. Na naszych uczniów czekały cztery tematyczne zajęcia, w ramach których poznawali m.in. różnice między tamą, a zaporą; zapoznawali się z działalnością bobrów, dowiedzieli się, w jaki sposób działa elektrownia wodna oraz mogli spróbować pokonać tor przeszkód w alkogoglach. Korzyści i możliwości użycia deszczówki w gospodarstwie domowym, także nie są już obce naszym uczniom.

Pełni wrażeń, syci po spożytym obiedzie i z podwieczorkiem w prezencie wróciliśmy do Zębowic.

Małgorzata Szura

      

Więcej zdjęć >>> GALERIA

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2022 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.