PSP Zębowice

Grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami: p. Agnieszką Chrzęstek i p. Małgorzatą Szurą, uczestniczyła 22.06.2022 w pikniku, na terenie zamku w Mosznej. Impreza była zwieńczeniem trzyletniego projektu edukacyjnego organizowanego przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, w którym nasza szkoła brała czynny udział. Projekt „Bioróżnorodność Opolszczyzny w ujęciu wodnym, czyli H2O dla BIO”  objął 25 szkół z województwa opolskiego. Celem projektu było zrozumienie, jak istotną rolę ma woda w życiu człowieka i w jaki sposób wpływamy na jej stan.

Zamek w Mosznej tętnił radością dzieci. Przyjechały one z całego województwa i dzieliły się swoją wiedzą na temat wody. W programie imprezy były warsztaty kulinarne, performens  uczniów pt. „Alicja po drugiej stronie lustra”, mega bańki, tatuaże, a także zabawa na dmuchańcach.

Nasze uczennice: Anna Niemiec i Hanna Jendrzej dały popis swojego talentu, wzbogacając event o występ wokalny. Dziewczyny zaprezentowały się fantastycznie i nagrodzono je gromkimi brawami.

Uczestnictwo naszej szkoły w projekcie, to także sukcesy: słowa podziękowania i listy gratulacyjne skierowano do koordynatorów: dyrektor Małgorzaty Stelmach i wicedyrektor Iwony Grabowskiej.

W konkursie plastycznym pt. „Świat wodny Opolszczyzny pędzlem malowany” wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 8 Anna Bronder – serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie skierowanym do nauczycieli pt. „Najlepszy scenariusz zajęć/ lekcji dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych” otrzymała p. Małgorzata Szura. Nagrodą było 10 zestawów do obserwacji owadów w terenie, które zasiliły bazę pomocy dydaktycznych szkoły. Z pewnością, będą chętnie wykorzystywane do obserwacji terenowych.

Event zakończył się obiadem, po którym pełni emocji wróciliśmy do Zębowic.

 Małgorzata Szura

Galeria zdjęć >>> ZOBACZ

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.