PSP Zębowice

W dniu 21 marca 2023 roku odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny KANGUR. W konkursie wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły z klas II - VII.

Najlepszy wynik uzyskał Samuel Jendrzej z klasy II a, który na maksymalną liczbę 105 punktów w swojej kategorii wiekowej - Żaczek, zdobył 96 punktów. Otrzymał wynik „Bardzo dobry” i nagrodę książkową wraz z bonem do Decathlonu od organizatora konkursu. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku 2023 r. w jego kategorii wiekowej „ Żaczek” brało udział 52430 uczniów w Polsce, a 288 720 uczniów we wszystkich kategoriach w Polsce. (Nie ma jeszcze danych z tego roku 2024 r.)

W naszej szkole największą liczbę punktów w swojej kategorii zdobyli:

Klasa 4 a – kategoria Maluch - Szymon Kompała i Marcin Pradela,

Klasa 5 – kategoria Beniamin - Emilka Turek

Klasa 6 – kategoria Beniamin – Maja Wodarczyk

Klasa 7 – kategoria Kadet – Paulina Dziemba

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczestnikom i wszystkim, którzy brali w nim udział i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach tego konkursu.       

Grażyna Kostorz

 

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole Kierunek Muzeum MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2024 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.