PSP Zębowice
W dniu 01.04 reprezentacja chłopców ze szkoły podstawowej w Zębowicach (kategoria U-8) po raz pierwszy w historii pojechała na finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion". W turnieju brało udział 12 najlepszych drużyn województwa. W fazie grupowej nasi uczniowie grali z: SP1 Głubczyce- SP Zębowice(2:1), SP Zębowice- SP Ligota Książęca(1-0), Cerekwianie- SP Zębowice(2-1). Po fazie grupowe przyszedł czas na fazę ćwierćfinałową. W ćwierćfinale trafiliśmy na drużynę UKP Gol, ulegając 0:7.Drużyna UKP Gol została późniejszym mistrzem województwa.  Ostatecznie nasza szkoła została sklasyfikowana na miejscach 5-8. Nasza szkoła grała w składzie: Pieprzyca Patryk-bramkarz, Hełka Dawid, Sułek Bartosz, Czaja Oliwer, Michalczyk Paweł, Grzesik Damian, Kaczmarczyk Tymoteusz, Kiwus Tomasz, Wulczyński Dominik. Dziękujemy chłopcom za zostawione serce i zdrowie na boisku. Życzymy powodzenia w następnej edycji turnieju.Zdjęcia
Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2021 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.