PSP Zębowice

W ramach Dnia Profilaktyki 21 listopada w naszej szkole odbył się I Maraton Zumby, na którym ćwiczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele. Maraton poprowadziła pani Katarzyna Miernicka – instruktorka Zumby. Jej niesamowita energia i charyzma dała odczuć się już na samym wstępie co zmobilizowało ogromną liczbę dzieci do aktywności i świetnej zabawy. Radość na twarzach oraz pozytywna energia towarzyszyły dzieciom i nauczycielom przez cały czas. Impreza przebiegła dynamicznie. Uczniowie wraz z nauczycielami chętnie tańczyli. W międzyczasie na stacji badawczej prowadzonej przez panią Małgorzatę Szurę oraz pana Dariusza Sułka uczniowie mogli zmierzyć ciśnienie krwi, osłuchać klatkę piersiową oraz sprawdzić BMI.

Na zakończenie najmłodsze klasy brały udział w konkursie plastycznym pt. „Zdrowy styl życia”. Klasy IV-VI uczestniczyły w pokazie „alko gogli” oraz plącą lalkę przygotowanym przez panią Ireną Nowak z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnie, a klasom I-III gimnazjum została zaprezentowana prezentacja multimedialna o Dopalaczach przez pana policjanta Marka Kotarę z Powiatowej Policji w Oleśnie. Galeria

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.