PSP Zębowice

Szlachetna paczka to ogólnopolski projekt pomocy ludziom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki inicjatywie dzieci i młodzieży z zajęć rewalidacyjnych nasza szkoła również postanowiła pomóc. Pod przewodnictwem Pani Joanny Wons-Klety na tych lekcjach wybrano ofertę
wspólnie osobę, której pomożemy.

Naszym wybrańcem został 54-letni Pan Paweł z Olesna. Wolonatriuszka, która zgłosiła Pana Pawła, pisała, że to miły i sympatyczny, niestety od urodzenia niepełnosprawny, człowiek. Pomimo swych problemów zdrowotnych jest bardzo dzielny i samodzielny. To bardzo zaimponowało dzeciom, dlatego na niego padł nasz wybór. Pan
Paweł marzył o czarnych, ciepłych butach, nowej kołdrze, poduszkach oraz czajniku elektrycznym, bo bardzo lubi kawę. Dzięki wielkiemu sercu uczniów i nauczycieli z naszej szkoły udało nam się zebrać fundusze na zakup potrzebnych przedmiotów. Finał odbył się 9 grudnia, ale w ubiegłym tygodniu dostaliśmy list z podziekowaniami od wolontariuszki, która dostarczyła naszą paczkę Panu Pawłowi, był bardzo szczęśliwu, bardzo ucieszył się z czjnika i skórzanej kurtki
zimowej, którą dostał, uśmiech nieschodził z jego twarzy przez całe spotkanie, a to dla nas najważniejsze :) Dziękujemy wszystkim zaangażowanym :) Zdjęcia

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.