PSP Zębowice

Dnia 27 kwietnia 2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie artystycznym na Małą Formę Teatralną w Języku Niemieckim „Mein Theater”. Przegląd form teatralnych odbył się w Sierakowie.

Naszą szkołę reprezentowało siedem uczennic i jeden uczeń z poszczególnych klas: Zuzanna Możdżen kl.I, Lena Bębenek kl.I, Karolina Pyka kl.IIIa, Paulina Pokorska kl. IIIa, Emilia Zacha kl.IIIb, Emilia Jędrzej kl.IIIb, Kamila Kubiciel kl.VI oraz Pascal Seidel kl.V. Tegoroczna tematyka przedstawienia miała mówić o przyjaźni. Nasi aktorzy świetnie poradzili sobie ze scenografią „Wahre Freundschaft” ułożoną przez p. Karinę Zacha. Wspaniale odgrywali swoje role, recytowali i śpiewali piosenki, za co zdobyliśmy I miejsce. Za zdobyty sukces serdecznie gratulujemy naszym aktorom. Za ich wkład i wysiłek włożony w przedstawienie bardzo dziękujemy.
Dziękujemy nauczycielom p. Klaudiuszowi Porobin za pomoc w organizacji przedstawienia i podczas prób. Pani Agacie Wons - Wiecha i p. Katarzynie Madej za pomoc w przygotowaniu niezbędnych rekwizytów do przedstawienia oraz p. Andrzejowi Rataj za przygotowanie podkładu muzycznego na gitarę. Nasze podziękowania kierujemy również w stronę rodziców.

 

 

 

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.