PSP Zębowice

W niedzielę, 27 maja br. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny pod nazwą „ Tańczyć każdy może”. Na imprezę zaproszono rodziców, dzieci i wszystkich sympatyków szkoły. W słoneczne popołudnie teren wokół naszej szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy.
Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Szkoły wraz z Panią Dyrektor Przedszkola i Dyrektorem GOKiCz . Na wstępie podziękowali wszystkim sponsorom, dzięki którym mógł odbyć się nasz piknik.
Na festynie było moc atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców , pracowników szkoły oraz GOKiCz. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom urozmaicony pogram i wiele atrakcji , każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Dzieci oraz nauczyciele prezentowali swoje umiejętności taneczne . W programie występów pojawił się również taniec indiański. Uczniowie rozegrali mecz piłki ręcznej i nożnej prezentując stroje ufundowane przez sponsorów. Po występach artystycznych odbył się pokaz drwali- Tomasza Kowola i Wojciecha Lipczaka, którzy „wyczarowali” z kawałków drewna przepiękne rzeźby, karmnik, grzybka, które były potem nagrodami w loterii fantowej. Kolejnymi z atrakcji było też szkolenie nordic walking oraz turniej skata.
Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa. Naszym pociechom najbardziej przypadł do gustu zamek do skakania i duża zjeżdżalnia oraz malowanie twarzy i stylizacja włosów. Natomiast nową i niezwykle ciekawą atrakcją była gra terenowa, w której wzięło udział 14 drużyn.
W przedszkolnej i szkolnej gastronomi, powodzeniem cieszyły się przepyszne ciasta upieczone przez naszych rodziców, zdrowe soki, i przekąski . Dzięki Radzie Rodziców dzieci otrzymały przepyszne kiełbaski, lody i soczki
Kulminacyjnym punktem festynu było losowanie nagród głównych oraz nagrodzenie drużyn biorących udział w grze terenowej W tym roku sponsorzy ufundowali nam min. pufy, stół, lustro oraz wiele cennych nagród w postaci bonów.
Piknik zakończył się o godz.19.00 – wszyscy uczestnicy wspólnie odtańczyli Belgijkę.
Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy rodziców oraz sponsorów.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności. Zdjęcia znajdują się w naszej galerii>>> zobacz

 

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.