PSP Zębowice

Inicjatorem Międzynarodowego Konkursu „ Kangur Matematyczny” jest Stowarzyszenie „ Kangourou Sans Frontiѐres” z siedzibą w Paryżu. Odbywa się on raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. W naszym województwie był już orgaznizowany po raz dwunasty. 21 marca bieżącego roku w naszej szkole wzięło w nim udział 40 miłośników matematycznych zagadek – uczniów klas: II, IV, V, VI i VIII.


05 czerwca 2019 roku w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród jego laureatom. W kategorii klas II w tegorocznym „ Kangurze” wzięło udział 77 uczniów szkół podstawowych z Opolszczyzny, w tym trzynaścioro z naszej szkoły.
Reprezentantami naszej szkoły, którzy zdobyli wynik bardzo dobry, czyli ponad 82,25 punktów, zostali uczniowie klasy II: Paulina Dziemba i Dawid Zacha. Znaleźli się oni wśród wyróżnionych siedmiorga uczniów klas drugich naszego województwa w kategorii „Żaczek” i otrzymali pamiątkowe: statuetkę, dyplom, nagrodę rzeczową w postaci książki oraz bon upominkowy. Ponadto siedmioro uczniów tej samej klasy: Lena Bębenek, Magda Drost – Glöckner, Hanna Jendrzej, Milena Jendrzej, Oliwia Kij, Zuzanna Możdżeń i Igor Proszewski zdobyło ponad 60,5 punktu i otrzymało wyróżnienie: dyplom i nagrodę książkową. Nagrody te będą im wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
WSZYSTKIM LAUREATOM I ICH RODZICOM GRATULUJEMY !
Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Anna Kubalka, nauczycielka matematyki, której serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich uczestników konkursu i ich rodziców.

 

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.