PSP Zębowice

Dn.14 stycznia 2018r. odbył się w całej Polsce 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już od samego rana na ulicach Polski oraz ,podobno, wielu miast zagranicznych można było spotkać wolontariuszy z tradycyjnymi kolorowymi puszkami oraz terminalami, które pozwalały wpłacić datek za pomocą karty płatniczej.W naszej gminie datki do puszek zbierały Wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej w Zębowicach, w tym roku były to uczennice: Wiktoria Gawlita,Beata Gładkowska, Magdalena Małeska, Karolina Miozga, Aleksandra Pyć, Wiktoria Skorzycka, Żaklina Wodarczyk, Weronika Żywanowska z opiekunką szkolnego wolontariatu, nauczycielką Marianną Dylka.

W akcji wsparli nas rodzice: Sylwia Żywanowska, Adrianna Wodarczyk, Bożena Miozga, Danuta Małeska i Beata Gładkowska, które dbały o bezpieczeństwo Wolontariuszek w trakcie zbiórki pieniężnej. Serdecznie i bardzo gorąco Wam dziękujemy. Chcemy również podziękować wszystkim Mieszkańcom naszej Gminy, którzy tak życzliwie, serdecznie i ciepło przyjęli Wolontariuszy, dziękujemy Wam za ogromne serca. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się w tym roku zebrać kwotę 3000 złotych 12 groszy, 7,66 euro, 1 koronę czeską, 5,50 kuna chorwackie i 0.25 ct holenderskie. To wspaniały wynik w naszej małej gminie Zębowice.

Oto słowa podziękowania od organizatorów WOŚP:
„Finał już za nami, emocje i kurz po letniej zadymie w środku zimy powoli opadają, my powracamy do rzeczywistości i już nie możemy doczekać się kolejnego Finału, ale przed nami jeszcze cały rok. Fundacja z całych sił pragnie podziękować za energię i siłę która została przekazana w ostatnią niedzielę. Byliście niesamowici, kolorowi, życzliwi i mega uczynni.Nie uda nam się teraz wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, bo lista nie miałaby końca. Dla wszystkich jednak z całego serca: dzięki. W szczególności dla organizatorów lokalnych sztabów którzy poświęcili mnóstwo swojego czasu na zorganizowanie Finału w swoich miejscowościach, dla niestrudzonych wolontariuszy którzy pomimo wielkiego mrozu dzielnie zbierali datki do puszek oraz dla wszystkich darczyńców, którzy przyczynili się do tak niesamowitego wyniku zbiórki.”

Szkoła promująca zdrowie Owoce i warzywa w szkole Program Mleko w Szkole GIODO MULTI Sport Centrum Edukacji Obywatelskiej Szkoła Odkrywców Talentów Mistrzowie Matlandii Poczytajmy
© 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zębowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki cookies?

Cookies to niewielkie pliki, które są zapisywane na naszych komputerach podczas odwiedzania stron www. Dzięki nim serwisy internetowe mogą np. zapamiętać nasze preferencje i ustawienia, umożliwić logowanie, pamiętać historię zakupów czy miasto, w którym najczęściej sprawdzamy pogodę, a nawet dobierać treść docierających do nas artykułów i reklam zgodnie z naszymi preferencjami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pliki cookies nie są szkodliwe dla naszego komputera ani zawartych na jego dyskach danych. 

Czy da się zlikwidować lub wyłączyć pliki cookies?

Plików cookies, zwanych "ciasteczkami" nie można zlikwidować, ale Użytkownik sieci może nie zgodzić się na ich zapisywanie na swoim komputerze. Aby to zrobić, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Trzeba się jednak liczyć z tym, że po ich wyłączeniu niektóre funkcje stron mogą nie działać prawidłowo.

Jak wyłączyć pliki cookies?

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) np.:

Do czego nasza strona wykorzystuje pliki cookies?

Używamy plików cookies do:

  1. zarejestrowania sesji użytkownika (logowanie na stronę internetową) oraz jej utrzymania po wylogowaniu,
  2. tworzenia statystyk, które pozwalają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony internetowej, co umożliwia jej ciągłe ulepszanie,
  3. dostosowania zawartości strony internetowej serwisu do preferencji użytkownika.

Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies zapisywały się na Twoim komputerze, zmień ustawienia dotyczące tych plików w swojej przeglądarce.